• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Marka ve Patent Koruma Fikri ve Sınai Haklar
Fikri ve Sınai Haklar

Marka ve Patent Koruma

Marka ve patent haklarınızı internet ortamında koruma ile başlayan süreç ve devamında kanuna aykırı paylaşımlar, sahte kullanımlar, izinsiz kanallar, sizin markanızın kimliğine bürünme, çalıntı, internet trafiği olmak üzere bilişim alanındaki ve dijital ortamdaki tüm sorunlarınızın tespiti, marka ve/veya patent hakkınıza olası her türlü tehditin önlenmesi, gerçekleşen saldırıların ve kötü niyetli kullanımların engellenmesi. Ayrıca bu eylemleri gerçekleştirin kişi veya kurumların tespiti ve gerekli dijital delillerin toplanması.

Dizi  Film Müzik Koruma

Her türlü emeğin oluşumu ile ortaya çıkan dizi, film ve müzik eserlerinin hukuka aykırı surette internet ortamında rıza dışı paylaşımının engellenmesinin sağlanması öncelikli hedefimizi oluşturmaktadır. Ayrıca bahsi geçen yazılı/işitsel görsel eserlerinizin başta Youtube temsilciliğimiz olmak üzere bilumum video paylaşım ağları ve sosyal ağlardaki illegal paylaşımların tüm internet ortamında tespiti ile kaldırılmasının yanı sıra hukuki sürecin başlatılarak eserlerin koruma altına alınması ve takibi hizmetlerini de müşterilerimize sunmaktayız.  

Kitap ve Yayın Koruma

Kişi ve kurum bazındaki müşterilerimizin oluşturduğu yazılı ve basılı/basısız kitap vb yayınların internet ortamında özel geliştirmiş olduğumuz oto takip sistemimiz ile taranarak eserlerinizin/ materyallerinizin hukuka aykırı paylaşımlarının tespiti, ortadan kaldırılması ve yayımının engellenmesi. Bununla birlikte başlatılan hukuki sürecin uygulaması ve takibi.
  
1719 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın