• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

   Bilişim ve Siber suçlar uzmanı Emre Hasan ATEŞ tarafında kurulan HB Bilişim Danışmanlık ve Reklam Hizmetleri  Profesyonel olarak 2005 yılından itibaren gerek şahıslara gerek firmalara veri güvenliği, bilişim danışmanlığı yapan firmamız deneyimli ve donanımlı bilişim ekibi  avukatınızla birlikte çalışarak istenilen en iyi hizmeti vermektedir.

     Müşterilerimize internet ortamında teknik destek ve danışmanlık hizmeti verilmekle birlikte gerek yurtiçi gerek yurtdışı mevzuata hakim ve yurtdışında alanında uzman 14 ajans ile bağlantılı çalışan  ekibimizle de Dünya geneli müşterilerimizin dijital alanda zarar görebilecek hakları en iyi şekilde korunmaktadır. Firmamız avukatlara ve kolluk güçlerine, bilişim alanında teknik destek ve danışmanlık hizmetide vermektedir.

     Firmamızın hizmet verdiği müşteri portföyü oldukça geniş olup ilkelerimiz gereği kimlikleri ile bilgileri kesinlikle gizli tutulmaktadır. bununla birlikte müşteri portföyümüz iş ve sanat dünyasından siyaset dünyasına kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.

 Hukuk Bilişim